20 mm Yeşil Suni Çim Halı

  • Keşif ve Ürün Tanıtımı

İstanbul - ilçeleri geçerlidir

Ücretsiz

  • Montaj - Uygulama ve Lojistik

İstanbul - ilçelerinde gerçekleştirilen tüm ürün montaj hizmetleri için geçerlidir. (Sadece ürün satın alınırsa kargo - nakliye müşteriye aittir)

Ücretsiz

  • Garanti

Tüm ürünler üretici garantilidir.

Ödeme 

14 People watching this product now!

Ürün Açıklaması

Bahçelerinize, balkonlarınıza ve teraslarınıza doğal çim efektlerini katmak istiyorsanız, 20 mm Yeşil Suni Çim Halılar kullanabilirsiniz. Yeşil renkli suni çim halılar, doğal çim görüntüsü ile bahçenizi canlandırmak için ideal bir seçenektir.

20 mm Yeşil Suni Çim Halı, güvenli ve dayanıklı bir seçenektir. Hava koşullarına dayanıklı yapısı sayesinde yağmur, rüzgar ve güneşe karşı dayanıklıdır. Geniş alanları kapsayacak şekilde rulo halinde satılan bu halılar, kesilerek ve ayrılan parçalar birleştirilerek istenilen alanlarda kullanılabilir.

Bu suni çim halılar, güneş ışınlarına karşı dayanıklı yapıdadırlar ve güneş ışınlarıyla rengini kaybetmezler. Bu özellikleri nedeniyle, 20 mm Yeşil Suni Çim Halılar, yıl boyunca her mevsimde kullanılabilir.

Suni çim halılar, bakım gerektirmeyen bir üründür. Doğal çimlerle karşılaştırıldığında, sulama, budama ve bakım gibi zorluklarla karşılaşmazsınız. Halı üzerindeki yapay liflerin yapısı nedeniyle, temizlemesi de oldukça kolay ve pratiktir.

20 mm Yeşil Suni Çim Halılar, güvenli bir üründür. Özel kaplamalı yapıları nedeniyle kaymaz ve kaydırmaz, böylece güvenli bir kullanım sağlanmış olur. Ayrıca, çocuklar veya evcil hayvanlarınızın oynayabileceği, rahat ve emniyetli bir zemin sağlar.

Bahçenizde doğal bir çim alanına sahip olmak istiyorsanız ancak bakım ve maliyetle karşılaşmak istemiyorsanız, 20 mm Yeşil Suni Çim Halı sizin için ideal bir çözümdür. Hem ekonomik hem de pratik bir seçenek olan bu suni çim halılar sayesinde bahçenizi her mevsim, canlı ve ferah bir alan haline getirebilirsiniz.

 

Diğer çim halı modelleri  >>

Özellikler

Genel Ürün Bilgileri

Marka

Akser Zemin

Ölçü

Ebatlı, Rulo

İplik

Polyamide PA, PP

Yapı

Polimer, Vinil

Müşteri Değerlendirmeleri

0 reviews
0
0
0
0
0

Değerlendirmeler

Clear filters

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“20 mm Yeşil Suni Çim Halı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 2 3 4 5
1 2 3 4 5
1 2 3 4 5

You have to be logged in to be able to add photos to your review.

İlgili Ürünler

50 mm Yeşil Suni Çim Halı

In stock

Marka

Akser Zemin

Ölçü

Ebatlı, Rulo

İplik

Polyamide PA, PP

Yapı

Polimer, Vinil