Dinarsu Atlantik Bukle Halı

Dinarsu atlantik bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu atlantik bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Yeni

Dinarsu Pasifik Bukle Halı

Dinarsu pasifik bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu pasifik bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
yeni

Dinarsu Oscar Bukle Halı

Dinarsu oscar bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu oscar bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
yeni

Dinarsu Lotus Bukle Halı

Dinarsu Lotus bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu Lotus bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Yeni

Dinarsu Babil Bukle Halı

Dinarsu babil duvardan duvara bukle halılar; 100% polypropylene duvardan duvara halı modeli; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyel otel, koridor, ofis, kontrat, toplantı odası, hastane, okul halıları. Polypropylene iplikli duvardan duvara halıfleks halı yer kaplama. Dinarsu halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Dinarsu bukle

İletişim Formu

Dinarsu Bukle Halı, kaliteli ve şık görünümüyle birçok evin tercih ettiği bir halı çeşididir. Bukle örgüsü sayesinde, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahip olan bu halı, çeşitli renk seçenekleriyle de ev dekorasyonuna uyum sağlar.

Dinarsu Bukle Halı, özellikle yüksek trafikli alanlarda kullanım için idealdir. Kids&Teens, Natural, Pastel ve Fashion olmak üzere dört farklı koleksiyona ayrılmıştır. Her bir koleksiyon farklı renk seçenekleri sunarak, ev dekorasyonunuza uyum sağlamada kolaylık sağlar.

Halı, günlük temizlik ve bakımı kolay olan bir yapıya sahiptir. Toz, kum veya kir kalıntılarını, normal bir süpürge veya halı temizleyici ile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Ayrıca, leke tutmama özelliğiyle de dikkat çeker.

Dinarsu Bukle Halı, sağlığa zararlı hiçbir kimyasal madde içermez. Bu nedenle evinizde güvenle kullanabilirsiniz. Ayrıca, halıda bulunan akustik özellikler sayesinde de evinizin gürültü yalıtımında yardımcı olur.

Genel olarak, Dinarsu Bukle Halı, şık görünümü, dayanıklılığı ve kolay temizlenebilir ile ev dekorasyonu için ideal bir seçimdir. Farklı koleksiyonları sayesinde, geniş renk seçenekleriyle de dekorasyonunuza uyum sağlama kolaylığı sunar.