Diplomat Tafting Tüylü Halıfleks

Diplomat tüylü halıfleks halılar; (2900 gr/m2) 100% polyamid iplik, fusion back taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Diplomat tafting halıfleks halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Yerli Halıfleks

Flat Tafting Tüylü Halıfleks

Flat tüylü halıfleks halılar; (2900 gr/m2) 100% polyamid - PP iplik, fusion back- keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Flat tafting halıfleks halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Yerli Halıfleks

Nil Tafting Tüylü Halıfleks

Nil tafting tüylü halıfleks halılar; (2400 gr/m2) 100% polyamid - PP iplik, keçe tabanlı, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Nil halıfleks halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Yerli Halıfleks

Akser Ucuz Halıfleks

Akser halıfleks, bukle ve tüylü halıfleks modelleri; PP ve polyamid iplikli, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı ve kaliteli ucuz halıfleks modelleri. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleksler. Akser ucuz halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü - bukle Halı

Sensation Tüylü Halıfleks

Sensation tüylü halıfleks modelleri; (2180 gr/m2)100% Polyamid iplik, Fusionbac – keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Sensation tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Grande Tüylü Halıfleks

Grande tüylü halıfleks modelleri; (2500 gr/m2) 100% Polipropilen iplik, keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Grande tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Secret Tüylü Halıfleks

Secret tüylü halıfleks modelleri; (3240 gr/m2) 100% Polyamid iplik, keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Secret tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Carat Bukle Halıfleks

Carat bukle halıfleks modelleri; (1200 gr/m2) 100% PP iplik, keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Carat bukle halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Bukle Halıfleks

Vegas Tüylü Halıfleks

Vegas tüylü halıfleks modelleri; 100% Polyamid iplik, keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Vegas tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Harmony Tüylü Halıfleks

Harmony tüylü halıfleks modelleri; (2350 gr/m2) 100% PolyPropylene iplik, feltbac taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Harmony tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

AkserMek Tüylü Halıfleks

AkserMek tüylü halıfleks modelleri; (2400 gr/m2) 100% PolyPropylene-polyamid iplikli, feltbac-keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. AkserMek tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Uygun Akser Halıfleks Fiyatları için İletişime Geçiniz

İletişim Formu

Ucuz Akser Halıfleks Halılar

Akser ucuz halıfleks metrekaresi (m2) için fiyatlar çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bunlar şunları içerebilir:

  1. Kalite ve Dayanıklılık: Daha kaliteli ve dayanıklı bir halıfleksin m2 fiyatı genellikle daha yüksek olacaktır. Bu tarz halıfleksler aşınmaya ve lekelere daha iyi dayanabilir.

  2. Tasarım ve Desen: Özel tasarımlı ve desenli halıfleksler genellikle daha pahalıdır. Desen seçimi ve tasarımın karmaşıklığı m2 fiyatını etkileyebilir.

  3. Marka ve Üretici: Farklı markaların halıfleks ve üreticilerin fiyat politikaları farklılık gösterebilir. Daha ünlü ve tanınmış bir markanın halıfleks genellikle daha yüksek fiyatlı olabilir.

  4. Satın Alınan Miktar: Genellikle daha fazla miktar satın alındığında, toplu alımlar için indirimler uygulanabilir. Bu da m2 fiyatını olumlu yönde etkileyebilir.

Bu faktörler dikkate alındığında, halıflex m2 fiyatının genellikle 75 TL ile 250 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Ancak, bu rakam genel bir tahmindir ve yerel koşullara, satıcıya ve halıfleksin özelliklerine bağlı olarak değişebilir. En iyisi, yerel halı mağazalarına veya halıfleks satıcılarına danışarak en güncel fiyatları öğrenmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir