Akser Ucuz Halıfleks

Akser bukle tüylü halıfleks modelleri; PP ve polyamid iplikli, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı ve kaliteli ucuz halıfleks modelleri. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleksler. Akser ucuz halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü - bukle Halı

Sensation Tüylü Halıfleks

Sensation tüylü halıfleks modelleri; (2180 gr/m2)100% Polyamid iplik, Fusionbac – keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Sensation tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Grande Tüylü Halıfleks

Grande tüylü halıfleks modelleri; (2500 gr/m2) 100% Polipropilen iplik, keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Grande tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Secret Tüylü Halıfleks

Secret tüylü halıfleks modelleri; (3240 gr/m2) 100% Polyamid iplik, keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, kesme ve bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Secret tüylü halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Tüylü Halıfleks

Carat Bukle Halıfleks

Carat bukle halıfleks modelleri; (1200 gr/m2) 100% PP iplik, keçe taban, makine dokuması ile üretilen, dayanıklı bir halıfleks modelidir. duvardan duvara, bordürlü olarak kullanılan halıfleks türüdür. Carat bukle halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Bukle Halıfleks

Uygun Akser Halıfleks Fiyatları için İletişime Geçiniz

İletişim Formu