Dinarsu Melody

Dinarsu melody duvardan duvara halılar; 100% polypropylene duvardan duvara halı modeli; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyel otel, koridor, ofis, kontrat, toplantı odası, hastane, okul halıları. Polypropylene iplikli duvardan duvara halıfleks halı yer kaplama. Dinarsu halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Dinarsu

Dinarsu İstanbul

Dinarsu istanbul duvardan duvara halılar; 100% polypropylene duvardan duvara halı modeli; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyel otel, koridor, ofis, kontrat, toplantı odası, hastane, okul halıları. Polypropylene iplikli duvardan duvara halıfleks halı yer kaplama. Dinarsu halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Dinarsu

Dinarsu Amazon

Dinarsu Amazon duvardan duvara halılar; 100% PES duvardan duvara halı modeli; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyel otel, koridor, ofis, kontrat, toplantı odası, hastane, okul halıları. PES iplikli ve keçe taban duvardan duvara halıfleks halı yer kaplama. Dinarsu halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Dinarsu

Dinarsu Atlantik Bukle Halı

Dinarsu atlantik bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu atlantik bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Yeni

Dinarsu Pasifik Bukle Halı

Dinarsu pasifik bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu pasifik bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
yeni

Dinarsu Oscar Bukle Halı

Dinarsu oscar bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu oscar bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
yeni

Dinarsu Lotus Bukle Halı

Dinarsu Lotus bukle halı, polyamid iplikli duvardan duvara halı modelleri ve renkleri ile ev, ofis, işyeri, konferans salonu, otel, yatak odası, showroom vb alanları kaplayabilirsiniz. Dinarsu Lotus bukle halı fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Yeni

Dinarsu Otel ve Özel Proje Halıları 01

Dinarsu Otel ve Özel Proje Halıları 100% Polyamide 6 / 6.6 veya %80 Yün %20 Polyamide duvardan duvara dijital baskı halı modeli; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyel otel, koridor, ofis, kontrat, toplantı odası, hastane, okul halıları. Polyamide iplikli duvardan duvara halıfleks halı yer kaplama. Dinarsu halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Dinarsu

Dinarsu Otel ve Özel Proje Halıları 02

Dinarsu Otel ve Özel Proje Halıları 02; 100% Polyamide 6 / 6.6 veya %80 Yün %20 Polyamide duvardan duvara dijital baskı halı modeli; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyel otel, koridor, ofis, kontrat, toplantı odası, hastane, okul halıları. Polyamide iplikli duvardan duvara halıfleks halı yer kaplama. Dinarsu halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Dinarsu

Dinarsu Babil Bukle Halı

Dinarsu babil duvardan duvara bukle halılar; 100% polypropylene duvardan duvara halı modeli; tüy dökmez, alev almaz, antistatik ve antibakteriyel otel, koridor, ofis, kontrat, toplantı odası, hastane, okul halıları. Polypropylene iplikli duvardan duvara halıfleks halı yer kaplama. Dinarsu halıfleks fiyatları için en uygun m2 fiyat teklifi sunuyoruz.
Dinarsu bukle

Uygun Fiyatlı Dinarsu Halı m2 Fiyatları için İletişime Geçiniz

İletişim Formu

Dinarsu duvardan duvara halı, son yıllarda evlerde ve iş yerlerinde oldukça popüler hale gelmiş bir halı türüdür. Bu halı, adı üzerinde duvardan duvara yayılan bir biçimde döşenir ve geniş bir alana yayılan bir görsel etki yaratır.

Dinarsu duvardan duvara halı, sadece görsel açıdan değil aynı zamanda pratik bir kullanım sunar. Bu halı türü, kaymaz özellikleri sayesinde güvenli bir kullanım sunar ve temizliği kolaydır. Ayrıca, odanın tüm alanını kaplaması nedeniyle ayak sesi ve dışarıdaki gürültüyü de azaltır.

Bu halı türü, farklı renk ve desen seçenekleri sunarak, her tarz dekorasyona uygun bir seçenek sunar. Ayrıca, dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilir ve modası geçmeyen bir seçim olabilir.

Dinarsu duvardan duvara halı, özellikle büyük alanlarda kullanılması gereken yerlerde, estetik ve pratik bir dekorasyon çözümü sunar. Görüntüsü ile odanıza ayrı bir hava katarak, ferah ve modern bir görünüm sağlar.

Dinarsu duvardan duvara halı, hem görsel açıdan hem de pratik kullanım açısından son derece avantajlı bir halı türüdür. Oda dekorasyonunuzun tamamlayıcısı olarak, estetik bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Ayrıca, kaymaz ve kolay temizlenebilir olması, evinize güvenli ve konforlu bir yaşam alanı sağlar. Geniş renk ve desen seçenekleriyle de dekorasyonunuza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Eğer ferah ve modern bir atmosfer yaratmak istiyorsanız, Dinarsu duvardan duvara halı tam size göre bir tercih olabilir.