Kıvırcık Paspas Ürün Seçenekleri

En Uygun Kıvırcık Paspas m2 Fiyatları için İletişime Geçiniz

İçindekiler

Kıvırcık Paspas Nedir?

Kıvırcık paspas, genellikle iç ve dış mekan kapı önü, döner kap, yürüme yolu gibi alanlarda kullanılan ve yere serildiğinde toz, kir ve nemin alınmasına yardımcı olan bir plastik paspas türüdür. Yumuşak ve kıvırcık dokusu sayesinde ayakkabı ve tekerlekli araçların tabanlarındaki fazla kir ve ıslaklığı hızla emer, böylece iç mekan alanlarının temiz kalmasına yardımcı olur. Kıvırcık paspaslar genellikle yıkanabilir özellikte olduğundan temizliği kolaydır ve uzun süre kullanılabilir. Ayrıca çeşitli renk ve desen seçenekleriyle de alternatif seçenekler sunar. Zeminlerin hijyen ve temizliği için tercih edilen pratik bir üründür.

Kıvırcık Paspasların Özellikleri

Kıvırcık paspaslar genellikle yumuşak ve kalın tüylere sahip oldukları için zeminde rahat bir yürüyüş sağlarlar. Ayrıca genellikle kaymaz tabana sahip oldukları için güvenli bir kullanım sunarlar. Kıvırcık paspasların çoğu yıkanabilir özelliktedir, bu da temizliğini kolaylaştırır. Dekoratif bir görünüme sahip oldukları için ZEMİNLERİNİZE şıklık katarlar. Kıvırcık paspaslar, genellikle çeşitli renk ve desen seçenekleriyle de kullanıcılar için geniş bir seçenek sunarlar. Bu özellikleriyle kıvırcık paspaslar, ev, ofis, işyeri, hastane, okul, mağaza dekorasyonuna hem pratiklik hem de tarz katacaktır.

Kıvırcık Paspas Fiyatları

Kıvırcık paspas fiyatları; kıvırcık paspaslar oldukça çeşitlidir. Genellikle KIVIRCIK paspasın boyutu, kalınlığına, sıklık dokuna, lokasyon, menşei, kalitesi ve malzemesine göre m2 fiyatları değişiklik gösterir. Ortalama kıvırcık paspas fiyatları 110 ile 465 TL arasında değişen m2 fiyatları ile satılmaktadır.

Bahsedilen fiyatlar genel bir bilgilendirme niteliğindedir. Güncel fiyatlar, satın alınacak paspasın özelliklerine ve satın alınacak paspas m2’sine göre değişebilir. Kıvırcık paspas satın almayı düşündüğünüzde, öncelikle ihtiyaçlarınıza uygun özelliklerle birlikte kalite, marka ve fiyat aralığına dikkat etmeniz önemlidir

İletişim Formu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir