Halıfleks, Bukle Halı, Çocuk Odası Halıları, Kare Halı, Merdiven Halısı, Ofis Halısı, Otel Halısı, Tekne Halıları, Velür Halı, Yat Halıları

Kesme Halılar

kumas bordurlu kesme hali bej krem

Kesme halılar, belirli ölçülerde kesilerek istenilen boyut ve şekle getirilen ve kenarları isteğe göre bordürlü, overloklu şekilde çerceve yapılan halı türüdür. Bu özel halılar, mekanın boyutuna ve dekorasyonuna uyum sağlamak amacıyla özelleştirilebilir. Yani, kesme halılar, kullanıcıların kendi isteklerine uygun olan özel ölçülerde kesilen halılardır. Akser Zemin kesme halı, bordürlü kesme halı, özel ölçü kesme halı, kumaş kenarlı kesme halı modelleri aşağıdaki gibidir.

Kestirme Halı Modelleri ve Fiyatları

İçindekiler

Kestirme halı m2 fiyatları

Kesme halı m2 fiyatları oldukça çeşitlilik gösterebilir. Bu fiyatlar, halının kalitesine, boyutuna, desenine ve kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterebilir. Genellikle daha kaliteli ve özel tasarımlı halılar daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Fakat uygun fiyatlı seçenekler de bulunabilir. Kesme halıfleks alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, hem estetik görünümüne hem de dayanıklılığına önem vermek ve uzun ömürlü bir ürün tercih etmektir. Doğru kesme halıyı seçerek yaşam alanınızı daha şık ve konforlu hale getirebilirsiniz. En uygun fiyatlı kesme halıfleks m2 fiyatları 120 TL 'den başlamaktadır.

Kesme halı çeşitleri

Kesme halı çeşitleri, ev dekorasyonunda kullanılan farklı desen ve renklerdeki halı çeşitlerini kapsar. Oda atmosferini tamamlayan, zemindeki boşluğu dolduran ve aynı zamanda konfor sağlayan kesme halılar, evlerde ve iş yerlerinde sıkça tercih edilmektedir. Modern, klasik, minimal ya da etnik tarzlarda kesme halılar bulunabilir. Halı seçerken odanın genel dekorasyonuna uygun renk ve desenleri tercih etmek önemlidir. Ayrıca kesme halı seçiminde odanın büyüklüğü, halının boyutu ve odanın ışıklandırması da göz önünde bulundurulmalıdır. Kesme halılar, hem zeminin sıcak tutulmasına yardımcı olurken hem de dekorasyonun tamamlanmasına katkı sağlar. Bu nedenle, kesme halı seçerken dikkatli olmak ve mekana uygun bir seçim yapmak önemlidir. En bilinen kesme halı modelleri şu şekildedir.

  • Kumaş bordürlü kesme halılar
  • Deri bordürlü kesme halılar
  • Overlok kenarlı kesme halılar
  • Tafting kesme halılar
  • Kısa tüylü kesme halılar
  • Bukle kesme halılar
  • Çerceveli kesme halılar

Kestirme Halı Örnekleri

sisal kesme kumas bordurlu hali

Sisal Kesme Kumaş Bordürlü Halı

koyu gri sisal bordorlu salon halisi

Bordürlü Kesme Salon Halısı

kirmizi kumas bordurlu kesme sisal hali

Kumaş Bordürlü Kesme Halı

İletişim Formu (Kesme Halı)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir