Associated Carpets Tile Karo Halı Özellikleri

Associated Carpets Tile Karo Halı m2 Fiyatları için İletişime Geçiniz

İletişim Formu

Associated Carpets Tile, yıllardır zeminlerde en çok tercih edilen markalardan biridir. Özellikle karo halılarıyla büyük bir üne sahip olan bu marka, estetik ve kaliteyi harmanlayarak müşterilerini mutlu etmekte.

Associated Carpets karo halıları, dayanıklı malzemeleri ve kolay temizlenebilir özellikleriyle tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Her tür dekorasyon tarzına uygun seçenekleri bulunan bu markanın karo halıları, evin her bölgesinde kullanılabiliyor. Ofis, toplantı odası, şube, şirket, showroom, mağaza, okul, konferans salonuna kadar her alanda şık bir görünüm sağlıyor.

Kaymaz taban özelliğiyle de dikkat çeken Associated Carpets Tile ofis halıları, güvenliği de ön plana çıkarıyor. Ayrıca, renk ve desen seçenekleri de oldukça geniş olduğu için en uygun olan modeli seçebilirsiniz.

Associated Carpets 25×100 50×50 karo halıları, hem görsel olarak zenginlik hem de fonksiyonel çözümler sunarak evinizin atmosferini daha keyifli hale getiriyor. Ofis vb alanlarınızı yenilemek istiyorsanız, bu markanın karo halılarına mutlaka göz atmanızı öneririz.